Web Design Services

Pozicijų internete analizė

Sėkminga strategija internete yra paremta teisinga analize bei informacijos sekimo modulių diegimu jūsų puslapyje ir versle.

Pocizijų analizė

Pilna puslapio analizė ir auditas apima jūsų puslapio ir pasirinktos reklaminės komanijos veikimo tyrimą internete, tam, kad gauti aiškų supratimą apie rinką kurioje dalyvaujate. Tai parodys jūsų poziciją bei konkurencinę aplinką.

Kruopštus auditas padės identifikuoti ir ištaisyti klaidas ir pagerinti puslapio veikimą, plėsti matomumo aprėptį internete, bei efektyvinti reklamos kampanijas. Analizėje atvaizduojama informacija kurioje aiškiai išdėstyta kokie pokyčiai reikalingi puslapio dizainui, turinio merketingui, kokio palaikymo jūsų verslui reikia, bei tikslai kurių reikia pasiekti, tam, kad pasisektų. 

Effective Web Development Solutions

Glaudžiai dirbame su klientais nustatinėjant tikslus ir darbus kuriuos reikia atlikti proaktyviam darbui internete. Adverta komandos ekspertai naudoja plataus spektro patikrintus įrankius, resursus ir technikas maksimaliam darbo efektyvumui pasiekti sudarinėjant analizes, vertinant matomumą internete, klientus, bei konkurencinę aplinką. Atlikę analizę, siunčiame apibendrintą informaciją, be perteklinių punktų su rekomendacijomis ką reikia atlikti, kad nepralaimėti.

Tam, kad NEPRALAIMĖTI

Informacija kuri atvaizduojama mūsų analizės raporte suteiks pilną ir aiškią informaciją kaip pagerinti esamą situaciją, bei našumo optimizavimo strategiją.

Tam, kad LAIMĖTI

Mes galime efektyviai suplanuoti tobulinimo projektus atlikdami optimizavimo procesus, kaip pagerinti puslapio matomumą, verslo žinomumą, kad pasiekti iškeltus tikslus, kiekvienam savo klientui individualiai.

Effective Web Development Solutions

Mes siūlome realaus laiko puslapio analizę, rinkos analizę, turinio auditą, klientų atvaizdo sudarymą. Taip pat sukurti "vidutinio pirkėjo" vaizdą, kuris yra vienas efektyviausių būtų perprasdinėjant klientų poreikius ir prioritetizuojant veiksmus, funkcionalumus personalizuotai strategijai internete. 

21

Atliktos analizės

12

Rinkos analizė

16

Turinio analizė

10

Klientų auditų

13

Įvykių sekimas

15

Vidinių analizių

Our web design projects

See all projects

Papasakokite apie savo projektą

Leiskite mums padėti jums auginti verslą internete su energija.

Gaukite profesionalią analizę/auditą apie jūsų verslą ar projektą internete bei prekinio ženklo žinomumo didinimą.